PORUCHY ELEKTRO, REVIZE, SERVIS, PŘIHLÁŠKY ČEZ. TEL:704 446 446

ochranné a pracovní rukavice - máčené-protiřezné

Cena od: do:
Vyhledávání v kategorii:

Stránky: | 1 |

 Rukavice ARDON SHIELD

   máčené-protiřezné

Cena s DPH:
375,00 Kč
309,92 bez DPH

Rukavice ARDON SHIELD jsou funkčně vybavené pro ochranu rukou před chladem, poraněním nebo potřísněním při práci. Speciální úprava zlepšuje také bezpečný úchop, dovoluje jistou manipulaci s předměty a nástroji.

Rukavice jsou doplněny TPR protektory hřbetu ruky a prstů. Polyester a protiřezné vlákno zvyšují odolnost vůči mechanickému poškození a oděru. Spodní strana rukavic je upravená máčením v nitrilu, který dodává materiálu vysokou odolnost vůči vodě a olejům.
Rukavice dobře sedí, na správném místě je fixuje pružný pletený lem kolem zápěstí. Lem je možné regulovat zapínáním na suchý zip.

Rukavice jsou důležitou pomůckou při každé práci. Vyberte si typ, který vám nejlépe vyhoví a předejde zbytečným úrazům nebo pocitům nepohodlí.

TPR protektory hřbetu ruky a prstů
spodní vrstva nitrilu zajišťuje bariéru proti olejům
svrchní bezpečný úchop
celomáčené
s prodejní etiketou (SPE)
barva: modrá
máčení: nitril
materiál: polyester, protiřezné vlákno
norma: EN 388 4544C
velikosti: 9,10

 Rukavice JULIUS

   máčené-protiřezné

Cena s DPH:
85,00 Kč
70,25 bez DPH

Rukavice jsou důležitou ochrannou pomůckou při práci v dílně, ale chybět by neměly ani při manipulaci s materiálem a zbožím ve skladu nebo při práci na zahradě. Musí zajistit ochranu rukou před zraněním, nesmí však snižovat citlivost úchopu. Důležitý je také komfort při nošení.
Rukavice JULIUS prakticky využívají vysoce odolná polyesterová vlákna. Pletená rukavice se dobře přizpůsobí tvaru ruky, pevná manžeta ji fixuje na ruce bez otlaků a nepříjemného pocitu sevření. Manžeta také brání pronikání nečistot.
Spodní strana je opatřena polyuretanovým nátěrem. Zvyšuje odolnost rukavice proti pronikání vlhkosti i vody. Chrání citlivou pokožku rukou před mechanickým podrážděním i před potřísněním nečistotami. Prodyšná svrchní část účinně odvádí pot od pokožky a nechává ji přirozeně dýchat.
Varianta JULIUS je dostupná ve velikostech 6-11 a plně vyhoví běžným nárokům na pracovní rukavice.

polomáčené
barva: šedá
norma: EN 388 4342B
máčení: polyuretan
materiál: polyester / protiřezné vlákno
velikosti: 6-11

 Rukavice STORM TOUCH

   máčené-protiřezné

Cena s DPH:
229,00 Kč
189,26 bez DPH

komfortní protiřezné rukavice
polomáčené
barva: bílá
norma: EN 388 4343B
máčení: polyuretan
materiál: nylon DYNEEMA®
velikosti: 7-10

 Rukavice XA5c

   máčené-protiřezné

Cena s DPH:
109,00 Kč
90,08 bez DPH

Rukavice XA5c efektivně kombinují dva materiály: spodní strana rukavice je máčená v polyuretanu, který zajistí bezpečný úchop i při manipulaci v náročném prostředí s vysokou vlhkostí. Splétaná vlákna v základu rukavic vytvoří dostatečně odolnou zábranu proti zašpinění pokožky a obstojí i jako ochrana proti drobnému poranění.
Rukavice XA5c jsou vyráběné ze splétaného protiřezného vlákna. Pružný materiál dovolí snadné oblékání i svlékání rukavic, dobře se přizpůsobí tvaru ruky a nepůsobí otlaky. Pevná manžeta fixuje rukavici na místě, zabraňuje náhodnému svlékání nebo uvolnění. Také předchází proniknutí nečistot přes okraj rukavice.
Ochranné pomůcky doporučujeme pro práci na zahradě, při úklidu venkovních prostor i pro práci v dílně. Zajistí dostatečný hřejivý komfort i při nižších teplotách a výrazně zvýší osobní komfort při práci.

polomáčené
barva: šedá
norma: EN 388 4542C
máčení: polyuretan
materiál: polyester / protiřezné vlákno
velikosti: 6 - 12

Stránky: | 1 |
designed by panavis | contents ©2024 osobní ochranné pracovní pomůcky | powered by Online Shop panavis & Quick.Cart
Počítadlo.cz
<