PORUCHY ELEKTRO, REVIZE, SERVIS, PŘIHLÁŠKY ČEZ. TEL:704 446 446

ochrana dýchacích cest - polomasky

Cena od: do:
Vyhledávání v kategorii:

Stránky: | 1 |

 Polomaska 3M - 6501QL s funkcí rychlého odepnutí

   polomasky

Cena s DPH:
904,00 Kč
747,11 bez DPH

Polomaska 3M 6501 QL s funkcí rychlého odepnutí je oblíbenou ochrannou maskou vyrobenou z kvalitního a extrémně lehkého eudermického silikonu.

Eudermický silikon je měkký materiál o nízké hmotnosti a poskytuje proto maximální komfort i při celodenním nošení masky bez vzniku nepříjemných otlačenin, zejména v oblasti nosu. Zároveň jde o materiál, který je hypoalergenní a tedy maximálně citlivý k vašemu obličeji.

Maska je oblíbená díky svému systému rychlého odepnutí. Mechanismus západky QL neboli Quick Latch umožňuje snadné uvolnění polomasky z obličeje (například při přechodu z kontaminovaného prostředí do čistého), přičemž polomaska se jen spustí z obličeje a zůstane volně viset na krku. Před příchodem do kontaminovaného prostředí pak stačí polomasku opět přiložit na obličej a systémem QL ji vrátit do pracovního nastavení.

Abyste mohli zdravě a přirozeně dýchat i při práci s organickými výpary, plyny a jemnými částicemi, je polomaska vybavená kvalitním výdechovým ventilkem. Ten kromě snadného dýchání zajišťuje i snížení akumulace tepla a vlhkosti, díky čemuž se nemusíte obávat nepříjemného zahřívání obličeje pod maskou.

Výměnné filtry nejsou součástí balení a zákazník si tak může sám dokoupit filtr, který mu vyhovuje. Pro snadnou a rychlou výměnu filtrů je maska vybavena bajonetovým připevňovacím systémem filtru 3M. K masce je také možné přikoupit celou řadu náhradních dílů a příslušenství.

Polomaska je nabízena v designovém šedo-modrém barevném provedení.
· Norma: EN 166
· Nabízené velikosti: S (6501QL), M (6502QL), L (6503QL)
· Filtrační třída ochrany: dle zvoleného filtru
polomaska s výdechovým ventilkem
pro snadnější dýchání a snížení akumulace tepla a vlhkosti
zvyšuje pohodlí uživatele
silikonová obličejová část
bajonetový úchytný systém filtru 3M pro bezpečné zajištěné upevnění, který umožňuje využití široké škály filtrů proti plynům, výparům a jemným částicím
široká škála příslušenství a náhradních dílů
materiál: silikon
norma: EN 166
stupeň ochrany: dle zvoleného filtru
barva: šedo-modrá
velikosti: S (6501QL), M (6502QL), L (6503QL)

 Polomaska 3M -řada 6501

   polomasky

Cena s DPH:
831,00 Kč
686,78 bez DPH

Ochranná polomaska od výrobce ARDON 3M 6501 je ceněná pro spojení kvality a moderního designu.
Abyste mohli zdravě a přirozeně dýchat i při práci s organickými výpary, plyny a jemnými částicemi, je maska vybavená kvalitním výdechovým ventilkem. Ten kromě snadného dýchání zajišťuje i snížení akumulace tepla a vlhkosti, díky čemuž se nemusíte obávat nepříjemného zahřívání obličeje pod maskou.

Pro maximalizaci komfortu a pohodlí i při celodenním nošení masky slouží zejména použitý materiál a zapracování některých detailních prvků. Obličejová část je vyrobena z lehkého eudermického silikonu, který je hypoalergenní, měkký a poskytuje maximální komfort při nošení masky bez vzniku nepříjemných otlačenin zejména v oblasti nosu. Maska se snadno upevňuje prostřednictvím náhlavních pásek a třmenem, díky kterým je také možné ji sejmout i při krátkých přestávkách bez nutnosti ji zcela odložit.

Maska využívá všechny existující filtry řady 2000, 5000 a většinu filtrů z řady 6000. Filtry nejsou součástí balení a zákazník si tak může sám dokoupit filtr, který mu vyhovuje. Pro snadnou a rychlou výměnu filtrů je maska vybavena bajonetovým připevňovacím systémem filtru 3M. K masce je možné přikoupit celou řadu náhradních dílů a příslušenství.

Polomaska 3M 6501 je nabízena v designovém šedo-modrém barevném provedení.
· Norma: EN 140:1998
· Nabízené velikosti: S (6501), M (6502), L (6503)
Filtrační třída ochrany: dle zvoleného filtru
polomaska s výdechovým ventilkem
pro snadnější dýchání a snížení akumulace tepla a vlhkosti, zvyšuje pohodlí uživatele
silikonová obličejová část
všechny masky mají bajonetový úchytný systém filtru 3M pro bezpečné zajištěné upevnění, který umožňuje využití široké škály filtrů proti plynům, výparům a jemným částicím
široká škála příslušenství a náhradních dílů
materiál: silikon
norma: EN 140:1998
stupeň ochrany: dle zvoleného filtru
barva: šedo-modrá
velikosti: S (6501), M (6502), L (6503)

 Polomaska 3M 4251

   polomasky

Cena s DPH:
752,00 Kč
621,49 bez DPH

Polomaska ARDON 3M 4251 s dvojitými dýchacími ventily a dvěma uhlíkovými filtry proti plynu, výparům a částicím je určena zejména pro lakýrníky a jiné pracovníky, kteří zacházejí s organickými výpary. Zvlášť se hodí při nástřiku barev.
Maska vám zajistí maximální ochranu prostřednictvím kombinace dvou integrálních filtrů – filtru proti výparům a plynům a filtru na pevné částice. Dva velké uhlíkové filtry nabízejí jak dlouhou životnost, tak zajišťují nízký odpor dýchání. Integrované filtry není možné samostatně dokoupit ani měnit.
Ucelená konstrukce s nastavitelnými náhlavními páskami slouží k zajištění bezpečného přilnutí k hlavě a poskytuje vyvážené utěsnění a zároveň snadné a jednoduché nasazení masky. Maska navíc skvěle přilne na obličej i díky měkkému a lehkému elastomeru, z něhož je vyrobena.
Polomaska 3M 4251 je populární také pro svůj praktický a moderní design. Nízký profil masky zajišťuje lepší periferní vidění a zlepšuje zorné pole při manipulacích. Bezúdržbová polomaska navíc nevyžaduje časově náročnou údržbu a vedení záznamů. Nabízena je v černo-modrém barevném provedení.
· Norma: EN 405
· Filtrační třída ochrany: A1P2
polomaska s integrovanou kombinací filtru proti parám a plynům a filtru na pevné částice
dva velké uhlíkové filtry pro dosažení dlouhé životnosti a nízkého odporu dýchání v kombinaci s částicovým filtrem
bezúdržbové
žádné náhradní díly, filtry nelze měnit
velmi pohodlné zajištění stabilního přilnutí k hlavě pomocí nastavitelné náhlavní pásky
zvlášť vhodné pro použití při nástřiku barev
materiál: měkký hypoalergenní elastomer
norma: EN 405
filtrační třída: A1P2
barva: bílo-modrá

 Polomaska 3M 4255

   polomasky

Cena s DPH:
930,00 Kč
768,60 bez DPH

Polomaska 3M 4255 je bezúdržbová maska navržená pro vaši efektivní ochranu a maximální pohodlí při nástřiku barev a manipulaci s jinými škodlivými plyny a částicemi, se kterými lze přijít do styku v řadě situací a průmyslových odvětvích. Maska disponuje unikátní technologií dvou zabudovaných filtrů, které zajišťují nízký odpor dýchání, díky čemuž se vám v masce bude dýchat komfortně a přirozeně. Filtry jsou v masce zabudované a není tak možné je samostatně dokoupit ani měnit.
Nízkoprofilová konstrukce polomasky je speciálně navržena tak, aby poskytovala uživateli ničím nerušené zorné pole a pohodlí při práci. Ucelená konstrukce s nastavitelnými náhlavními páskami slouží k zajištění bezpečného přilnutí k hlavě a poskytuje vyvážené utěsnění a zároveň snadné a jednoduché nasazení masky.
Jako výrobní materiál byl použit měkký a hypoalergenní elastomer, díky kterému maska přilne na obličej a zároveň nezpůsobí nepříjemné otlačeniny. Velkou výhodou polomasky 3M 4255 je i to, že nevyžaduje údržbu a je ihned připravena k použití. Nabízena je v bílo-modrém barevném provedení.
· Norma: EN 405
· Filtrační třída ochrany: A2P3

polomaska s integrovanou kombinací filtru proti parám a plynům a filtru na pevné částice
dva velké uhlíkové filtry pro dosažení dlouhé životnosti a nízkého odporu dýchání v kombinaci s částicovým filtrem
bezúdržbové
žádné náhradní díly, filtry nelze měnit
velmi pohodlné zajištění stabilního přilnutí k hlavě pomocí nastavitelné náhlavní pásky
zvlášť vhodné pro použití při nástřiku barev
materiál: měkký hypoalergenní elastomer
norma: EN 405
filtrační třída: A2P3
barva: bílo-modrá

 Polomaska 3M 6300

   polomasky

Cena s DPH:
553,00 Kč
457,03 bez DPH

Polomaska ARDON 3M 6300 je navržena pro vícenásobné použití a využívá všechny existující filtry řady 2000, 5000 a většinu filtrů řady 6000. Maska disponuje dvěma výměnnými filtry, které snižují odpor při dýchání a poskytují vyváženější utěsnění než maska s jedním těžkým filtrem v přední části. V polomasce se vám proto bude dýchat komfortně a přirozeně.

Všechny polomasky typu 3M 6300 mají bajonetový upínací systému filtru, který umožňuje rychlou a snadnou výměnu široké škály filtrů proti plynům, částicím a organickým výparům. Pro zvýšení komfortu, obzvláště při delším užívání masky, slouží použitý elastomerický materiál, který vyniká kombinací nízké hmotnosti a vysoké odolnosti.

Pro jednoduchou adjustaci je maska vybavena přizpůsobitelnými a snadno ovladatelnými náhlavními páskami.

Polomaska 3M 6300 je designově navržena s nízkým profilem pro maximální zlepšení zorného pole uživatele. Nabízena je v šedo-červeném barevném provedení a v několika velikostech.
· Norma: EN 140:1998
· Nabízené velikosti: S (6100), M (6200), L (6300)
· Filtrační třída ochrany: dle zvoleného filtru
polomaska se dvěma filtry
poskytuje vyváženější utěsnění než maska s jedním těžkým filtrem v přední části
snižuje odpor při dýchání
zlepšuje zorné pole
bajonetový upínací systém filtru 3M pro bezpečné a zajištěné připevnění filtru
měkká a lehká elastomerická obličejová část
využívá všechny existující filtry řady 2000, 5000 a většinu filtrů řady 6000
materiál: elastomer
norma: EN 140:1998
stupeň ochrany: dle zvoleného filtru
barva: šedo-červená
velikosti: S (6100), M (6200), L (6300)

 Polomaska 3M 7503

   polomasky

Cena s DPH:
1 029,00 Kč
850,42 bez DPH

Oblíbená ochranná polomaska 3M 7503 od firmy ARDON s výměnnými filtry je navržena tak, aby vyžadovala minimální údržbu a poskytovala maximální ochranu při práci s plyny, organickými výpary a částicemi v chemickém, těžebním i farmaceutickém průmyslu. Kvalitně zpracovaný výdechový ventilek vám zajistí snadné a přirozené dýchání a sníží akumulaci tepla a vlhkosti.

Výrobce neopomněl ani otázku komfortu nošení a zpracoval proto design polomasky do nejmenších detailů tak, aby byla co nejlehčí, jednoduše se nasazovala a poskytovala pohodlí i při celodenním nošení. K tomu slouží měkká a zároveň lehká obličejová část vyrobená z eudermického silikonu. Vázaný silikon je hypoalergenní, měkký a poskytuje komfortní prostor kolem nosu. Snadno ovladatelné náhlavní pásky a třmen pro jednoduché upevnění masky umožňují sejmutí masky při krátkých přestávkách bez nutnosti masku zcela odložit.

Maska využívá všechny existující filtry řady 2000, 5000 a většinu filtrů z řady 6000. Filtry nejsou součástí balení a zákazník si tak může sám dokoupit filtr, který mu vyhovuje. Pro snadnou a rychlou výměnu je maska vybavena bajonetovým připevňovacím systémem filtru 3M.

Polomaska 3M 7503 je nabízena v designovém modrém barevném provedení a široké škále velikostí.
· Norma: EN 140:1998
· Nabízené velikosti: S (7501), M (7502), L (7503)
· Filtrační třída ochrany: dle zvoleného filtru
polomaska s výdechovým ventilkem
pro snadnější dýchání a snížení akumulace tepla a vlhkosti
bajonetový úchytný systém filtru 3M pro bezpečné zajištěné upevnění
měkký silikonový materiál skýtá větší pružnost a lehčí kontakt s obličejem a hlavou
využívá všechny existující filtry řady 2000, 5000 a většinu filtrů řady 6000
systém náhlavních pásků a třmenu se spouštěcí schopností poskytuje větší stabilitu a menší tlak na nos
materiál: eudermický silikon
norma: EN 140:1998
stupeň ochrany: dle zvoleného filtru
barva: modrá
velikosti: S (7501), M (7502), L (7503)

 Polomaska Sundström SR 100 silikon

   polomasky

Cena s DPH:
1 346,00 Kč
1 112,40 bez DPH

Silikonová polomaska SR 100 vás spolehlivě ochrání před vdechováním škodlivých výparů, aerosolů z barev i prachu. Dva kryté ventily, kterými je maska vybavena, zajišťují extrémně nízký odpor jak při nádechu, tak i při výdechu. Materiál, z něhož je maska vyrobena, byl dermatologicky testován, tudíž je minimalizováno riziko výskytu kožní alergické reakce. Maska je k dispozici ve 3 různých velikostech a několika barevných provedeních. Pohodlné nošení zaručují nastavitelné náhlavní popruhy ve tvaru písmene V. Součástí balení je také předfiltr s držákem a čisticí ubrousek.
polomaska je vybavena dvěma výdechovými ventily zajišťujícími velmi nízký výdechový odpor
výdechové ventily jsou chráněny kryty, které účinně chrání membrány proti prachu, mlhám a aerosolu z barev
snadno nastavitelné elastické náhlavní popruhy navržené ve tvaru „V“ smyčky pro pevné a pohodlné upevnění masky na temeni hlavy
možnost použití také jako filtrační zařízení v kombinaci s nástavcem na stlačený vzduch SR 307, který pak slouží jako dýchací přístroj s připojením pro průběžně přiváděný stlačený vzduch
součástí balení je 1x držák předfiltru SR 5153, 1x předfiltr SR 221, 1x čisticí ubrousek
materiál: silikon
norma: EN 140:1998
stupeň ochrany: TM3
barva: světle modrá (S), tmavě modrá (M), šedá (L)
velikosti: S, M, L

 Polomaska Sundström SR 900

   polomasky

Cena s DPH:
1 285,00 Kč
1 061,99 bez DPH

polomaska je vybavena dvěma výdechovými ventily zajišťujícími velmi nízký výdechový odpor
výdechové ventily jsou chráněny kryty, které účinně chrání membrány proti prachu, mlhám a aerosolu z barev
snadno nastavitelné elastické náhlavní popruhy navržené ve tvaru „V“ smyčky pro pevné a pohodlné upevnění masky na temeni hlavy
možnost použití jako filtrační zařízení v kombinaci s nástavcem na stlačený vzduch SR 307, který pak slouží jako dýchací přístroj s připojením pro průběžně přiváděný stlačený vzduch
součástí balení je 1x držák předfiltru SR 5153, 1x předfiltr SR 221, 1x čisticí ubrousek
materiál: termoplastický elastomer
norma: EN 140:1998
stupeň ochrany: TM3
barva: černá
velikosti: S, M, L

Stránky: | 1 |
designed by panavis | contents ©2024 osobní ochranné pracovní pomůcky | powered by Online Shop panavis & Quick.Cart
Počítadlo.cz
<