PORUCHY ELEKTRO, REVIZE, SERVIS, PŘIHLÁŠKY ČEZ. TEL:704 446 446

obuv pro volný čas - zimní

Cena od: do:
Vyhledávání v kategorii:

Stránky: | 1 |

 Obuv FARM HIGH WINTER NEW

   zimní

Cena s DPH:
1 426,00 Kč
1 178,52 bez DPH

Legendární obuv FARM HIGH WINTER vám skvěle poslouží při dlouhých pochůzkách v terénu i při práci v chladnějším prostředí dílny nebo provozovny. Boty ve slangovém označení farmářky se pravidelně vrací do módy a často doplňují i městské oblečení. Styl klasické kotníkové boty podtrhuje výrazná vysoká podrážka. Charakteristické prošití a výrazné tkanice přidávají na originalitě a odlišují od klasické pracovní hladké obuvi. Nubuk dostává speciální úpravou usně svůj typický semišový matný vzhled. Typický hnědý odstín ve svršku boty se opakuje i v barvě podrážky.
Obuv působí pevným a odolným dojmem, přesto splňuje nároky pro pohodlné nošení. Šněrováním botu uzpůsobíte přesně podle zvyku nošení, šířku boty můžete regulovat i podle nošených tenkých nebo termo ponožek. Pryžová podešev dobře reaguje na přirozený pohyb nohy, příjemně pruží a zachytává prudké nárazy. Hluboký vzorek v podrážce předchází nepříjemnému sklouznutí. Výška podrážky zvyšuje tepelný komfort, vytváří dostatečnou izolaci a brání prochladnutí. Maximální komfort nošení přidává i kvalitní výstelka. Hřejivý materiál zvyšuje účinky izolace, brání nepříznivým vlivům vnějšího prostředí, zároveň nechává pokožku nohou dýchat, dobře odvádí pot a skvěle reguluje vnitřní teplotu. Obuv FARM HIGH WINTER vás bez problémů provede mrazivým počasím, sněhem i jarní plískanicí. Dobře ošetřený nubuk dobře odolává vlhkosti i styku s vodou. Nevyžaduje složitou údržbu, případné nečistoty je možné dobře odstranit běžnými prostředky.
klasická kotníková kožená zateplená obuv "farmářka" v zcela novém designu
svršek z kvalitního nubuku
pryžová podešev
bez ochranných vlastností

materiál: nubuk
podešev: pryž
norma: EN 20347
velikosti: 38 - 48
barva: hnědá

 Obuv FREEZE

   zimní

Cena s DPH:
749,00 Kč
619,01 bez DPH

Zapomeňte na nepříjemný pocit studených nohou i při práci v opravdu mrazivých podmínkách. Poloholeňová pracovní sněhule FREEZE je jako stvořená pro zimní období.
Vysoká bota perfektně chrání před chladem díky vyjímatelné zateplené vložce z umělého kožíšku. V případě zpocení či znečištění je tak možné vložku vyčistit a boty budou jako nové. Podobně snadno se udržuje i svrchní část obuvi, kdy při znečištění stačí otřít vlhkým hadříkem.
Voděodolnost podporuje i svrchní materiál, kterým je nylon v kombinaci s polyuretanem. Spodní část boty je anatomicky tvarována. Okolo holeně obuv perfektně upevníte díky tkaničkám.
Podešev je z TRP a podrážka je vybavena výrazným vzorkem pro pohodlnou chůzi ve sněhu. Obuv je navržena pro co nejlepší přilnavost a protiskluznost.
Vzhledem k univerzálnímu provedení v černé barvě, ocení zimní obuv jak pánové, tak i dámy. Na výběr je z velikostí od čísla 38 až po 47.

poloholeňová sněhule s vyjímatelnou vložkou z umělého kožíšku
TPR podešev v kontrastní barvě
materiál: nylon/polyuretan
velikosti: 38 - 47
barva: černá

 Obuv SNOWMAN

   zimní

Cena s DPH:
1 419,00 Kč
1 172,73 bez DPH

Pevná pracovní obuv určená do sněhu je výraznou pomocí při práci ve složitém terénu. Poloholeňová zimní obuv SNOWMAN je elegantním řešením i do nepříznivých podmínek. Nabízí výborné funkční vlastnosti i pohodlné nošení.
Celá bota je zateplena vložkou Thinsulate. Ta se stará o maximální komfort a zajištění tepla i ve velmi chladném prostředí. Vložka je pevně připevněna a není vyjímatelná.
Pohodlné nošení zajišťuje promyšlený tvar vyšší části. Bota se zpevňuje řádným zavázáním tkaniček, které jsou umístěny po celé délce.
Vysoká podrážka a podešev jsou ideální pro práci ve sněhu. Hrubý vzorek pomáhá udržovat stabilitu a dobrou přilnavost i na kluzkém povrchu.
Bezpečnostní obuv je vyrobena z nylonu a polyuretanu. Oba použité materiály se navzájem doplňují tak, aby byla zachována izolace proti vodě a zároveň podpořena přirozená jemná prodyšnost bránicí nepříjemnému zapařování nohou.
Pracovní zimní obuv je v elegantní a univerzální černé barvě.
Na výběr máte z velikostního rozpětí od čísla 40 až do 46.

poloholeňová zimní obuv
zateplení pomocí Thinsulate vložky, která není vyjímatelná
kvalitní reliéfní podešev
svršek: nylon/polyuretan
podešev: TPR, kaučuk
velikosti: 40 - 46
barva: černá

Stránky: | 1 |
designed by panavis | contents ©2023 osobní ochranné pracovní pomůcky | powered by Online Shop panavis & Quick.Cart
Počítadlo.cz
<