PORUCHY ELEKTRO, REVIZE, SERVIS, PŘIHLÁŠKY ČEZ. TEL:704 446 446

ochranné a pracovní rukavice - máčené

Rukavice GREEN TOUCH 

Cena: Kč s DPH
velikost_číselná:
Ekologicky vyráběné provrstvené rukavice GREEN TOUCH jsou na rozdíl od tradičních zdrsněných rukavic vyrobeny bez použití jakýchkoliv kyselin.
Certifikace OEKO-TEX je mezinárodní testovací a certifikační systém pro textilie vyráběné pouze ze zdravotně nezávadných materiálů. Díky tomu jsou rukavice GREEN TOUCH vhodné též pro alergiky a uživatele trpící atopickými ekzémy, pro které je šetrnost rukavice k pokožce stěžejní vlastností.
Rukavice jsou vyrobené z univerzálního a odolného polyesterového úpletu. Pro ještě větší ochranu rukou v oblasti dlaní a prstů jsou navíc vybaveny reliéfní vrstvou latexu, která zajišťuje neklouzavý úchop, jež navíc snižuje únavu ruky při dlouhodobé manuální práci.
Rukavice GREEN TOUCH se perfektně hodí do provozu s potřebou dobrého úchopu, vlhká prostředí jsou obzvlášť vhodné pro manipulaci s kluzkými díly. V nabídce nalezne zákazník širokou škálu velikostí a barevné provedení rukavic je pojato originálně – rukavice jsou zeleno-modré a na povrchu je nová prodejní etiketa v minimalistické formě.
Samozřejmostí je, že rukavice splňují potřebné unijní pracovní normy.
-

retail friendly
mimořádně bezpečný úchop
ekologická výroba bez použití kyselin
polomáčené
s prodejní etiketou (SPE)
materiál: polyuretan
máčení: latex
norma: EN 388 3141X
barva: zeleno-modrá
velikosti: 7-11
« zpět
designed by panavis | contents ©2022 osobní ochranné pracovní pomůcky | powered by Online Shop panavis & Quick.Cart
Počítadlo.cz
<