PORUCHY ELEKTRO, REVIZE, SERVIS, PŘIHLÁŠKY ČEZ. TEL:704 446 446

ochrana dýchacích cest - jednorázové respirátory

Respirátor 3M AURA 9322+ 

Cena: Kč s DPH
Mezi důležité ochranné pomůcky rozhodně patří respirátor. Slouží jako bariéra proti vdechování potenciálně nebezpečných či dráždivých látek a šetří tak naši dýchací soustavu. Skládaný třípanelový respirátor je moderní ochrannou pomůckou navrženou nejen pro maximální ochranu, ale i pro pohodlné dýchání.
Jde o filtrační polomasku vybavenou ventilkem 3M™ Cool Flow pro odvod přebytečného tepla a vlhkosti vznikající při dýchání. Díky tomu je respirátor vhodný i na delší nošení. Embosovaný nosní panel se stará, aby nedocházelo k přílišnému zamlžování brýlí, takže jde o pomůcku, kterou je možné kombinovat s běžnými či ochrannými brýlemi.
Respirátor je vyroben z SMS textilie. Další součástí jsou polypropylenové tkaničky pro uchycení masky. Vzhledem k výborně navrženému tvaru sedí maska na každé tváři. Splňuje filtrační třídu FFP2 NR a slouží jako ochrana před kapalnými či pevnými aerosoly střední toxicity. Obecně se tedy používá při práci s dráždivými látkami.
Filtrační polomaska s ventilkem má bílou barvu s lehce modrými tkaničkami.
skládaný třípanelový respirátor
3M™ Cool Flow ventilek efektivně zamezuje teplu a vlhkosti vznikajícím při dýchání, poskytuje chladnější klima a pohodlnější nošení
embosovaný nosní panel redukuje zamlžování brýlí
velmi nízký odpor při dýchání
materiál: SMS textilie, polypropylen
norma: EN 149
filtrační třída: FFP2 NR
barva: bílo-modrá
« zpět
designed by panavis | contents ©2021 osobní ochranné pracovní pomůcky | powered by Online Shop panavis & Quick.Cart
Počítadlo.cz
<