PORUCHY ELEKTRO, REVIZE, SERVIS, PŘIHLÁŠKY ČEZ. TEL:704 446 446

obuv pro volný čas - sandále

Obuv SUNSET yellow 

Cena: Kč s DPH
velikost_obuvi:
Pro letní teplé měsíce můžete vybírat pracovní obuv, která plně vyhoví nárokům na vysokou bezpečnost, ale zároveň vám dopřeje komfort při nošení.

Trekový sandál kombinuje několik materiálů – především textilie a polyuretan. Svršek obuvi pokrývá síťovina, která nechává vnitřek boty volně větrat a odvádí pot od pokožky nohy. Plná uzavřená špička předchází zranění nebo vniknutí nečistot do boty. Podrážka je zdrsněná výrazným vzorem, brání sklouznutí nebo špatnému nášlapu.

Bota se dokonale přizpůsobí obvyklému stylu nošení. Šířku boty přes nárt můžete regulovat pružným šněrováním. Jednobodové utahování usnadňuje přezouvání a s dostatečnou pevností fixuje botu v žádané šířce. Další úpravy můžete řešit utahovacím páskem na patě.

Pracovní obuv originálně využívá nové barevné kombinace a skvěle doplní moderní oblečení. Při výběru pracovní obuvi už nemusíte dělat kompromisy. Sportovně stylizovaný sandál SUNSET v kombinaci žluté a šedé barvy je dostupný ve velikostech 36-46 a bude slušet ženám i mužům.

uzavřený trekový sandál
s bohatou perforací ze síťoviny
možnost utažení na patě pomocí pásku
praktické jednobodové utahování pro nastavení šířky sandálu
ve dvou designových provedení podešve – 36-40 a 41-46
materiál: polyuretan, textilie
podešev: TPR
velikosti: 36 - 46
barva: šedo-žlutá
« zpět
designed by panavis | contents ©2024 osobní ochranné pracovní pomůcky | powered by Online Shop panavis & Quick.Cart
Počítadlo.cz
<