PORUCHY ELEKTRO, REVIZE, SERVIS, PŘIHLÁŠKY ČEZ. TEL:704 446 446

oděvy pracovní - kalhoty lacl

Kalhoty lacl COOL TREND červené 194 cm  

Cena: Kč s DPH
velikost_číselná:
Klasické montérkové kalhoty s laclem z kolekce COOL TREND mají prodlouženou délku 194 cm a hodí se proto pro vyšší postavy. Sportovní střih a design kalhot nabízených v několika barevných kombinacích je dotvářen kontrastními doplňky v oblasti kapes a laclu. Sedlo umístěné na zadní části kalhot slouží ke zpevnění této části, která je při práci často namáhána a podléhá více poškození v důsledku tření a ošoupání. Stejně tak je zesílená oblast kolen, a ani při práci vkleče proto nedochází k poničení.
Pro pohodlné nošení jsou prodloužené montérkové kalhoty COOL TREND vybaveny elastickou gumou v pase a elastickými šlemi. Zapínání je řešeno prakticky knoflíky na levém boku, lacl lze jednoduše zapnout a rozepnout pomocí plastových přezek.
Prodloužené laclové kalhoty z kolekce COOL TREND disponují velkým množstvím kapes využitelných jak na drobnosti, tak též na některé nářadí. K uschování nářadí jsou kalhoty dokonce vybaveny speciální kapsami na nářadí umístěnými na nohavicích a pracovník má tak veškeré své vybavení jednoduše stále při ruce. Multifunkční kapsa je umístěna také na laclu, který je díky velkému prostoru možno využít i pro potisk firemním logem. Další dvě kapsy jsou v zadní části a samozřejmostí jsou také průhmatové kapsy v přední části kalhot.

klasické montérkové kalhoty s laclem sportovního střihu
v prodloužené variantě
zapínání na knoflíky na levém boku
guma v pase pro pohodlné nošení
sedlo a dvě zadní kapsy
zesílená kolena
boční multifunkční kapsy na nářadí na nohavicích
elastické šle
na laclu multifunkční kapsa a prostor pro potisk firemním logem
reflexní doplňky
barvy šedo-černá, modro-modrá, šedo-oranžová, bílo-šedá - POUZE NA OBJEDNÁVKU
materiál: 100% bavlna, 260 g/m²
barva: červeno-černá
velikosti: 50, 54, 58, 62
výška postavy(cm): 183-190
« zpět
designed by panavis | contents ©2021 osobní ochranné pracovní pomůcky | powered by Online Shop panavis & Quick.Cart
Počítadlo.cz
<