PORUCHY ELEKTRO, REVIZE, SERVIS, PŘIHLÁŠKY ČEZ. TEL:704 446 446

oděvy pracovní - kalhoty lacl

Kalhoty lacl 4TECH 03 modro-černé, 194 cm  

Cena: Kč s DPH
velikost_číselná:
Pracovní kalhoty z produktové řady 4TECH s laclem a prodlouženou délkou 194 cm pro zákazníky vyšší postavy jsou vyrobeny z kvalitního směsového materiálu bavlny a polyesteru. Díky hustotě materiálu a jeho síle dokonale ochrání před vnějšími vlivy a poškozením oděrem a třením při práci.
Zdvojená partie kolen s anatomicky tvarovanými záševkami a možností vložení zajišťují odolnost kolenních partií i při práci vkleče a větším otěru v této oblasti. Vedle kapsy pro nákoleníky disponují laclové kalhoty 4TECH velkým množstvím dalších prakticky využitelných kapes. Boční kapsa na nohavicích slouží pro uložení nářadí, laclovou kapsu se zapínáním na zip je možno využít například pro bezpečné uložení mobilního telefonu a samozřejmostí jsou také průhmatové kapsy v přední i zadní části kalhot. Designovým a zároveň praktickým prvkem je poutko na boční straně nohavice, které je možné využít například pro zavěšení menšího nářadí.
Laclové prodloužené kalhoty 4Tech jsou sportovního střihu s praktickou výškou do pasu a nabízeny jsou ve dvou barevných kombinacích s dostatkem místa pro případné natištění loga vaší firmy. Celkové zapínání je řešeno zipem krytým légou a bočními knoflíky, lacl se rozepíná pomocí odolných plastových přezek. V oblasti pasu jsou též umístěna silná poutka pro umístění pásku v případě potřeby.

sportovní montérkové kalhoty s laclem
v prodloužené variantě
zdvojená partie kolen
multifunkční boční kapsa na nářadí
zajímavě řešené zadní kapsy
kapsa na zip na laclu
kvalitní elastické šle
anatomicky tvarované záševky
kapsy pro vkládání nákoleníků
materiál: 65% polyester, 35% bavlna, 240 g/m²
barva: modrá
velikosti: 46 - 62
výška postavy(cm): 183-190
« zpět
designed by panavis | contents ©2024 osobní ochranné pracovní pomůcky | powered by Online Shop panavis & Quick.Cart
Počítadlo.cz
<